Kids Market — це магазинчик товарів зшитих дітьми на заняттях в «Лисиччиній школі». Це милі та красиві речі, які неодмінно принесуть тепло та затишок у Ваші оселі та подарують усмішку!

Якщо Вам потрібні подаруночки для колег, знайомих або символічні сувенірчики для друзів, іграшки або ж милий предмет декору для себе, то діти з «Лисиччиної школи» залюбки пошиють щось для Вас та візьмуть за це символічну плату. Ми відкриті для побажань та пропозицій!

Замовлення можна залишити на пошту www.foxschool.com.ua@gmail.com або переглянути готові вироби на сторінці в facebook з тегом #діти_продають


2 thoughts on “Kids Market

  1. Добрый день Лесная школа!Интересует расписание занятий,дни рождения. И цены. Доченька очень хочет заниматься у вас в школе. С уважением Наталия.

  2. Просто чудовий проект! Теплий та ніжний. Зовсім недавно моя колега подарувала мені текстильне сердечко, зроблене руцями маленької дівчинки Міри (фамілію вказувати не буду). Дуже неочікуваний та приємний подарунок, скажу я вам:) Тепер буду мати на увазі, де можна придбати сердечні сувеніри. Бажаю добра та процвітання лисиччиній справі!

Leave a comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *